Bizi Facebook ta Beğenin Yeniliklerden haberdar olun...

See other templatesSee other templates

logo tasarimKaliteli bir logo, firmanızı ve sizi layıkıyla taşıyabilen logodur. Kaliteli ve iyi bir logoya her firmanın ihtiyacı vardır. Her firma iyi bir logoyu hakeder. Bizler bunun için buradayız ve bu fikirde buluştuğumuz firmalara logo tasarım hizmeti vermekteyiz.

Genelde logolar; logotype denilen yazı öğeleriyle, amblem denilen grafiksel öğelerden oluşur. Firmanızın farkedilmesi ve diğerlerinden ayrılması için gerekli olan maddelerin başında yer alan logonuz, bu ögelerin en iyi şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır.

Logo yaratmak için uzmanlar tarafından belirlenen bazı kurallar vardır. Logo Tasarımı tecrübe ister. Bir markayı, küçük bir alanda anlatmak, Binlerce sayfalık bir kitabı tek bir cümlede anlatmak gibidir. Binlerce fikri tek bir resimde veya Binlerce duyguyu tek bir fotoğrafta anlatmak gibi.

Sade, kolay anlaşılır, mümkün olduğunca net olmalıdır. Çok küçük ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalıdır. Her türlü ölçüde ve düzeyde okunabilir olmalıdır. Örneğin bir araçta oturuyorsunuz. 50 / 60 km hızla giderken bile gördüğünüz logonun kime ait olabileceğini anlayacak kadar sade olmalıdır. Özgün olmalıdır.

Başka firma ya da ürünlere ait logolar ile karışıklığa sebep vermemeli, hatta çağrıştırmamalıdır. Logo, tasarımcıyı değil ürünü yansıtmalıdır. Logo sadeliğinin yanısıra gerek rengi gerek şekli itibariyle farklı koşullarda görüldüğü zaman bile akılda kalıcı, etkileyici olmalıdır.

Bazı Logo tasarımlarımız için Tıklayınız